Please note: This website includes an accessibility system. Press Control-F11 to adjust the website to the visually impaired who are using a screen reader; Press Control-F10 to open an accessibility menu.

Domaće je najbolje

Domaće je najbolje, sajam je domaćih proizvoda koji će se održati u tri termina u 2025. godini od 10 sati ujutro do pola noći na rivi u Vrsaru.

Na sajmu se kupcima nude domaći proizvodi poput suhomesnatih prerađevina, meda i mednih rakija, prirodnih voćnih sokova, domaćih sireva i drugih mliječnih prerađevina, ekološki proizvedene kozmetike, suvenira i tradicionalnih drvenih igračaka te drugih domaćih proizvoda vrhunske kvalitete.

Izlagači dolaze iz svih regija Hrvatske koji putem ovog sajma nude široku paletu kvalitetnih domaćih proizvoda!

Prikaži